Szczegóły


WWW: http://wuko-tech.pl/
Dodano: 2019-01-15
Telefon: 604 990 366
Miejscowość: Kraków
Adres: Zagorze 15
Kod pocztowy: 30-398
Źródła: http://wuko-tech.pl/nasze-uslugi/monitoring-kanalizacji/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
http://wuko-tech.pl/ | Monitoring kanalizacji Kraków


Dzięki nowoczesnym technologiom możliwa jest nie tylko szybka i skuteczna naprawa awarii sanitarnej. Urządzenia w posiadaniu WUKO-TECH, firmy specjalizującej się w usługach hydraulicznych, umożliwia również kompletny i bardzo dokładny monitoring kanalizacji w Krakowie, gdzie mieści się siedziba firmy, jak i okolicznych miastach (Chrzanów, Olkusz, Skawina).

Wieloletnie doświadczenie i setki realizacji zarówno prywatnych, jak i związanych z budynkami użyteczności publicznej pozwoliło na skomponowanie oferty, którą doceni każdy klient oczekujący maksymalnego profesjonalizmu. Badanie diagnostyczne wykonywane przez wykwalifikowanych pracowników może być przeprowadzone w celu:

  • profilaktycznym,
  • naprawczym,
  • odbioru wykonawczego.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej sondy wyposażonej w kamerę możliwe jest dokładne sprawdzenie każdego metra rurociągu wchodzącego w skład systemu kanalizacyjnego. Pozwala to na dokładną lokalizację wszystkich pęknięć, przecieków załamań i innych niepokojących objawów, które w krótkim czasie mogą stać się zarzewiem awarii. 

Natomiast, kiedy do awarii dojdzie przed wykonaniem prac profilaktycznych, monitoring zapewnia szybkie namierzenie wszystkich miejsc i zatorów wywołujących problem. Czas całego serwisu znacząco skraca się, a sieć zostaje błyskawicznie przywrócona do stanu używalności.

Usługa monitorowania jest również bezcenna dla deweloperów i firm budowlanych oraz osób prywatnych, ponieważ z jej pomocą można skontrolować podwykonawców i wykryć ewentualne wady wykonawcze podczas odbioru technicznego obiektu.

Po przeprowadzeniu diagnozy, klient otrzymuje pakiet, na który składa się film z inspekcji oraz raport, w którym w postaci wykresów i zdjęć przedstawione są szczegółowe wyniki kontroli. Raport stanowi doskonały punkt wyjścia zarówno do zaplanowania prac modernizacyjnych, jak i złożenia reklamacji w przypadku niedotrzymania warunków umowy. Dzięki fachowej wiedzy, jaką dysponują zatrudnieni przez firmę profesjonaliści, zyskujecie Państwo gwarancję optymalnej i w 100% pewnej analizy wyników.

 Firmy Podobne