Szczegóły


WWW: http://mediatorka.szczecin.pl/
Dodano: 2018-11-14
Telefon:
Miejscowość: Szczecin
Adres: Tenisowa 29
Kod pocztowy: 71-066
Źródła: http://mediatorka.szczecin.pl/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Mediator Szczecin • http://mediatorka.szczecin.pl/


Jeżeli kiedykolwiek staniesz przed następującym wyborem - mediator czy sąd, nie wahaj się ani chwili i wybierz mediacje. Dlaczego takie rozwiązanie będzie dla Ciebie lepsze? Przede wszystkim taka opcja jest tańsza. Różnego rodzaju koszty sądowe, w skład których wchodzi opłacenie usług prawniczych, mogą zrujnować Twój budżet. Weź również pod uwagę fakt, że sprawa, która trafi do sądu, może czekać na rozwiązanie wiele lat. Wiąże się to nie tylko z ogromnymi wydatkami, ale także z utratą tego, co w życiu najważniejsze - zdrowia.

Jeśli będziesz szukał osoby, która działa jako mediator na terenie Szczecina, zajrzyj na stronę mediatorka.szczecin.pl. Tam zapoznasz się z ofertą Edyty Borysiak, która z wykształcenia jest pedagogiem. Studiowała ona pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą, resocjalizację oraz psychologię zarządzania. Jej usługi obejmują nie tylko mediację, ale też szkolenia, które pozwolą na zostanie certyfikowanym mediatorem. Umiejętności łagodzenia konfliktów przydadzą się nie tylko w pracy zawodowej, ale także w życiu osobistym i rodzinnym.

Pani Edyta prowadzi mediacje alimentacyjne, rozwodowe, rodzinne, karne, rówieśnicze, pracownicze oraz gospodarcze. Wiele spraw, które przyszło jej rozwiązywać, wiązało się ze sporami na tle majątkowym. Zazwyczaj, gdy w grę wchodzą pieniądze, pojawiają się konflikty. Nawet w najlepszej rodzinie spadek może doprowadzić do kłótni. Niejedna tego typu sytuacja ostatecznie trafiła do sądu. W takich przypadkach warto udać się do mediatora - on dołoży wszelkich starań, by wypracować najlepsze rozwiązanie, a zatem takie, które będzie satysfakcjonujące dla wszystkich stron spornych.

To przykre, gdy dwoje ludzi, których kiedyś połączyła wielka miłość, w przypadku ewentualnego rozwodu nie potrafi się dogadać. Kłótnie i waśnie najczęściej uderzają w dzieci. Mediator pomoże byłym współmałżonkom osiągnąć porozumienie w wielu istotnych dla nich kwestiach, takich jak podział majątku, jak również opieka nad dziećmi. Mediacje pozwolą zachować zdrowe relacje pomiędzy osobami, które przestały darzyć się uczuciem.Firmy Podobne