Szczegóły


WWW: http://elzbietajachowska.pl/
Dodano: 2019-01-13
Telefon:
Miejscowość: Poznań
Adres: Polska 102a
Kod pocztowy: 60-401
Źródła: http://elzbietajachowska.pl/choroby-przyzebia/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
http://elzbietajachowska.pl/ - Leczenie paradontozy Poznań


Niemal każdemu człowiekowi leczenie zębów nie kojarzy się zbyt dobrze. Zawsze odczuwamy stres przed wizytą u stomatologa, często zwlekamy z wizytą w gabinecie, przez co doprowadzamy uzębienie do takiego stanu, że naprawdę mamy się czego obawiać. Systematyczne wizyty i kontrolowanie stanu jamy ustnej sprawi, że nie będziemy musieli przechodzić przez skomplikowane i nieprzyjemne zabiegi i leczenie.

Ważnym aspektem jest wybór odpowiedniego i dobrego lekarza. Pomaga to komfortowo czuć się na wizycie u stomatologa. Lekarz profesjonalny, doświadczony, delikatny i empatyczny to naprawdę połowa sukcesu.

W gabinecie stomatologicznym lekarze dentyści u swoich pacjentów bardzo często spotykają się z chorobami przyzębia. Leczenie paradontozy w Poznaniu wykonać można w gabinecie stomatologicznym Elżbieta Jachowska. Diagnozowaniem oraz leczeniem chorób przyzębia zajmuje się dziedzina stomatologii nazywana periodontologią. Schorzenia te coraz częściej przybierają postaci przewlekłe, które mogą trwać miesiącami, a nawet latami. Na choroby przyzębia składa się wiele jednostek chorobowych, w których zaatakowane są tkanki podporowe zębów, odpowiedzialne za utrzymanie ich w zębodołach.

W przypadku, kiedy schorzenie nie zostało zdiagnozowane odpowiednio wcześnie, może dochodzić do zaniku kości wokół zęba, następnie jego zwiększonej ruchomości, a w efekcie nawet utraty uzębienia. Lekarz periodontolog współpracujący z gabinetem stomatologicznym specjalizuje się w profilaktyce, diagnozowaniu oraz leczeniu chorób dziąseł i przyzębia. W przypadku rozpoznania procesu zapalnego lub paradontozy zajmuje się kompleksowym procesem leczenia, przygotowując indywidualny plan terapeutyczny oraz przedstawiając jego poszczególne etapy. Więcej można dowiedzieć się na stronie gabinetu elzbietajachowska.pl.

Skonsultować się z lekarzem trzeba koniecznie, kiedy zaczynają pojawiać się następujące objawy:

  • stany bólowe i dyskomfort dziąseł,
  • rozchwianie zębów,
  • krwawienie i opuchlizna,
  • wrażliwość na ciepłe i zimne płyny oraz potrawy,
  • odsłonięcie szyjek zębowych,
  • niepokojący zapach z ust.


Firmy Podobne