Szczegóły


WWW: https://sweetcake.com.pl
Dodano: 2018-11-14
Telefon: +48 730 88 11 52
Miejscowość: Wrocław
Adres: Gliniana 32-34
Kod pocztowy: 50-525
Źródła: https://sweetcake.com.pl/torty-weselne-i-nie-tylko/1234-wsporniki-do-tortow-pietrowych-pme-152-cm.html


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Wsporniki do tortów


Najpiękniejsze arcydzieła cukiernicze często składają się z wielu zaawansowanych pięter i kondygnacji. Wypieki okazują się być małą architekturą - aby cukiernik sprostał wyzwaniu i realizował swoje wizje, potrzebuje dobrych materiałów. Przydają mu się między innymi wsporniki do ciast.

Wsporniki do tortów zmieniają się w zależności od potrzeb - nie sposób ciągle trzymać się tego samego wymiaru. Właśnie dlatego warto kupować wsporniki uniwersalne, które można przycinać na określoną przez siebie długość. Przykład takiego zestawu można znaleźć na stronie internetowej sweetcake.com.pl. Cukiernicy muszą także zwracać uwagę na średnicę akcesoriów - 2 cm to najczęściej spotykany wymiar, który gwarantuje solidność konstrukcji. Aby projekt był udany, należy jednak go dokładnie przemyśleć. Podobnie jak architekci stawiają kolumny, wsporniki muszą znaleźć się w odpowiedniej ilości w odpowiednich miejscach. Nie ma jednego rozwiązania dla wszystkich: każde ciasto jest inne. Akcesoria należy kupować w zaufanych sklepach specjalistycznych, gdzie można być pewnym jakości materiału i nie wchodzenia w toksyczne reakcje z żywnością.

Zastosowanie wsporników sprzyja budowaniu solidnych fundamentów - lecz nie na tym kończą się działania cukiernika. Najlepsi fachowcy doskonale wiedzą w jaki sposób dyskretnie umieszczać te akcesoria i ozdabiać kolejne piętra. Ostateczny efekt z pewnością psułyby wystające z ciasta rurki! Liczy się tutaj zarówno przycięcie wsporników na odpowiednią długość, jak i przemyślenie dalszych działań i ozdób. Osoby zaczynające swoją przygodę z tortami piętrowymi powinny zaczynać stopniowo, od niższych do wyższych konstrukcji. Zawsze najwięcej daje praktyka - mimo zapoznania się z instrukcjami i przepisami, do cukiernictwa po prostu trzeba mieć rękę, cierpliwość i doświadczenie. Przydatne będą również inne akcesoria, takie jak wycinarki do kwiatów czy taśmy florystyczne. Nie można zapomnieć o solidnym podkładzie i estetycznym pudełku, w którym tort będzie czekać na swoją wielką chwilę.Firmy Podobne