Szczegóły


WWW: http://www.ludio.pl/
Dodano: 2019-04-12
Telefon: 600 376 051
Miejscowość: Zdzieszowice
Adres: Piastów 13B
Kod pocztowy: 47-330
Źródła: http://www.ludio.pl/projektowanie-logo-dla-firm.htm


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
http://www.ludio.pl/ • Logo firmowe


Wielu przedsiębiorców uważa, że zaoszczędzi na wydatkach, rezygnując ze stworzenia własnego symbolu graficznego, tłumacząc, że firma jest zbyt mała, aby pozwolić sobie na niepotrzebny wydatek. Takie myślenie jest z gruntu fałszywe, gdyż im mniejsze przedsiębiorstwo, tym trudniej jest mu konkurować z większymi firmami, które w dodatku rozumieją, jak ważna jest tożsamość firmy.

Można by rzec, że małych przedsiębiorstw nie stać na to, aby nie mieć reprezentacji graficznej, gdyż posiadając logo firmowe, mogliby dotrzeć do większej grupy odbiorców, na przykład umieszczając je na drobiazgach takich na przykład jak smycze do kluczy czy długopisy. To właśnie symbole przyciągają wzrok i sprawiają, że znak napotkany ponownie staje się już czymś znajomym i chętniej mu zaufamy, wybierając spośród innych mniej znanych produktów.

Nie jest to nadzwyczajnie droga inwestycja i na dobrą sprawę każdy przedsiębiorca może sobie pozwolić na stworzenie logo swojej firmy. Aby się o tym przekonać, wystarczy odwiedzić stronę ludio.pl i skontaktować się z przedstawicielem firmy oferującej profesjonalne wykonanie tej graficznej reprezentacji przedsiębiorstwa. Ceny sugerowane przez tę firmę są bardzo atrakcyjne, jak na ogrom pracy, jaki graficy muszą włożyć w przygotowanie znaku. Cały cykl tworzenia to:

  • zapoznanie się z firmą i oczekiwaniami klienta,
  • analiza tematu i poszukiwanie ciekawych koncepcji,
  • przygotowanie projektów wstępnych,
  • przedstawienie projektów klientowi i wysłuchanie jego uwag,
  • dopracowanie ostatecznej wersji znaku wraz z klientem,
  • przekazanie klientowi gotowego symbolu graficznego w kilku wariantach, takich jak kolorowy, achromatyczny, pionowy czy poziomy na przykład na płycie CD w takich formatach, jak PDF, CDR, AI, EPS, SVG, PNG.

Znak firmy już gotowy, zatem można wystąpić do urzędu patentowego o jego zastrzeżenie, aby mieć pewność, że nikt nieuprawniony z niego nie skorzysta. 

Teraz można już budować tożsamość firmy bez względu na to, na jak szeroki rynek firma chce trafić, umieszczając logo na różnych gadżetach i drobiazgach, a także na siedzibie przedsiębiorstwa, aby trafić do jak najszerszego grona odbiorców i zapewnić sobie pomyślność.Firmy Podobne