Szczegóły


WWW: http://problemskora.pl
Dodano: 2018-11-14
Telefon: (+48) 510-084-711
Miejscowość: Poznań
Adres: Ułańska 19
Kod pocztowy: 60-748
Źródła: http://problemskora.pl/depilacja-laserowa/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Laserowe usuwanie włosów – na czym polega?


Nadmierne owłosienie na nogach to Twój odwieczny problem? Nie tylko Twój, ale również innych kobiet, które dbają o swój nienaganny wygląd. Golenie łydek maszynką to czynność, którą należy powtarzać codziennie. Tylko w ten sposób można utrzymać efekt gładkich nóg. Niektóre panie sięgają po depilator lub wosk, jednak mechaniczne wyrywanie włosów nierzadko kończy się ich wrastaniem. Najlepszą i najskuteczniejszą metodą jest depilacja laserowa. Pozwala ona bowiem na trwałe usunięcie niechcianego owłosienia. Ten sposób ma swoje wady i zalety. Na pewno wymaga od osoby, która się na nią zdecyduje, cierpliwości. Wynika to z faktu, iż należy wybrać się na około 5-6 zabiegów, aby osiągnąć wymarzony efekt.

Laserowe usuwanie włosów - na czym polega? Otóż impulsy światła wykorzystywane podczas depilacji są zamieniane na ciepło. Na skutek tego, iż włos przekazuje ciepło do mieszka włosowego, dochodzi do zniszczenia komórki rozrodczej mieszka. To w efekcie prowadzi do utraty zdolności wytworzenia nowego włosa przez mieszek.

Ze względu na to, iż włosy zlokalizowane np. na łydce znajdują się w różnych fazach życia zwanych anagen, katagen i telogen, nie sposób usunąć ich wszystkich w trakcie jednego zabiegu. Ich zlikwidowanie jest możliwe tylko w fazie anagenowej. Odstęp pomiędzy jednym a drugim zabiegiem powinien wynosić od 7 do 10 tygodni. Dlaczego aż tyle? Należy bowiem zaczekać na to, aż następne włosy znajdą się w anagenie.

Na skuteczność depilacji laserowej ma wpływ m.in. rodzaj cery oraz kolor włosów. Rozróżnia się 6 fototypów skóry wg Fitzpatrick, na które zwraca się uwagę podczas ustawiania długości impulsu i jego siły, a wszystko po to, aby zabieg był skuteczny. Nie bez znaczenia jest również jakość depilatora laserowego. Istnieją urządzenia wyposażone w system chłodzący skórę, który docenią osoby wrażliwe na ból.

W Poznaniu działa MEDIWA CLINIC. W gabinecie tym wykonywana jest depilacja laserowa, która pozwoli Ci pozbyć się problemu, jakim są odrastające włoski. Więcej informacji szukaj na stronie internetowej gabinetu.Firmy Podobne