Szczegóły


WWW: https://englishbookclub.pl/
Dodano: 2018-11-25
Telefon: +48 535 181 719
Miejscowość: Białystok
Adres: Transportowa 2B
Kod pocztowy: 15-399
Źródła: https://englishbookclub.pl/ksiazkidladzieci/slide-and-find-animals/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Książeczki do nauki alfabetu po angielsku


Nauka angielskiego dla najmłodszych powinna być przede wszystkim świetną zabawą. Dzieci potrzebują różnorodnych bodźców, dobrze też reagują na wspólną naukę z rodzicami. English Book Club specjalizuje się w edukacyjnych książeczkach dla dzieci i doradza jakie znaczenie może mieć wykorzystanie tej formy w codziennym życiu.

Im wcześniej maluch ma kontakt z językiem obcym, tym skuteczniej przyswaja jego słówka i intuicyjnie operuje gramatyką. Przede wszystkim jednak forma musi być dostosowana do wieku. Najlepsze książeczki do nauki alfabetu po angielsku są kolorowe i nastawione na kreatywne interakcje. Zapoznawanie się z nimi nie polega na odczytywaniu monotonnej treści, a na odkrywaniu ukrytych elementów książeczki i przyswajaniu nowych słówek. Recenzję przykładowej książeczki omawianej przez pedagoga można znaleźć na stronie internetowej pod linkiem englishbookclub.pl.

Wystarczy kilka minut dziennie, by zauważyć efekty. Rodzice, którzy są wiecznie zapracowani i obawiają się, że nie znajdą wystarczająco dużo czasu dla swojego dziecka, zyskują ciekawe narzędzie do wspólnej zabawy. W czasie korzystania z dobrze zaprojektowanej książki można:

  • opowiadać dziecku o otaczającym świecie i wspierać jego rozwój,
  • wspólnie uczyć się angielskich słówek,
  • spędzać razem czas w wartościowy, kreatywny sposób,
  • budować pozytywną relację rodzic-dziecko.

Czy dziecko może korzystać z takiej książeczki samodzielnie? Wiele zależy tutaj od wieku. Z pewnością zainteresowanie światem jest naturalną cechą każdego dziecka. Maluchy mają mnóstwo pytań i są otwarte na zdobywanie nowych informacji. Z drugiej strony, zawsze musi gdzieś nastąpić pierwszy impuls i inspiracja. Jeżeli rodzic pokaże dziecku, że nauka języka angielskiego to fajny sposób spędzania czasu, pociecha chętniej będzie sięgać po książki i w przyszłości uczęszczać na kursy. Nie do przecenienia jest również realny kontakt z drugą osobą, który przyspiesza proces nauki i sprawia, że przyswajanie wiedzy jest po prostu zabawniejsze. Książeczki nadają się przecież także dla maluchów, które dopiero uczą się czytać i jeszcze nie są w tym zakresie samodzielne.Firmy Podobne