Szczegóły


WWW: http://www.lockedup.pl/
Dodano: 2019-01-15
Telefon: 515 033 975
Miejscowość: Kraków
Adres: Skawińska 13
Kod pocztowy: 31-066
Źródła: http://www.lockedup.pl/index.php/wieczor-panienski


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Wieczory panieńskie Katowice | Lockedup.pl


Lokedup.pl i nudne wieczory panieńskie w Katowicach przechodzą do lamusa! Jeżeli szukają Panie wyjątkowego sposobu na spędzenie tego wyjątkowego dnia, gry typu Escape Room to wybór, który dostarczy niezapomnianych wrażeń i stanowi doskonałą rozgrzewkę przed niezapomnianą nocą! Pakiet na wieczór panieński zawiera:

  • 5 gier - Plan Doskonały, Księga Życia, Tajemnica Czerwonego Smoka, Szósty Element, Laboratorium.
  • duża przestrzeń w świetnej lokalizacji - do dyspozycji przestronny lokal w samym centrum miasta, który bez problemu pomieści się nawet 25 osób,
  • szampan - bo każde świętowanie musi być odpowiednio oblane,
  • prezent niespodzianka - dla grup minimum 10 - osobowych, prezent dla głównej bohaterki wydarzenia - "od firmy".

To wszystko w standardzie! Istnieje także możliwość dodatkowych atrakcji, które obejmą:

  • after party - czyli z ecape roomu wprost na imprezę!
  • prezent - jako jeden z kluczy do rozwiązania którejś z zagadek!
  • rozszerzenie programu - dodatkowe gry oraz gry miejskie.

Jakie są największe zalety gier typu Escape Room/ Exit Game? - wszystko dzieje się w rzeczywistości! Unikalna rozrywka z elementami gry przygodowej, logicznej, wymagające działania drużynowego, której przejście nie należy do najłatwiejszych, ale jest niezwykle satysfakcjonujące. Oryginalne i niespotykane nigdzie indziej scenariusze pełne są szyfrów, zagadek, łamigłówek i ukrytych przejść. Każda rozgrywka przewidziana jest dla gruby od 2 do 5 osób, a jej istotą jest wydostać się z pomieszczenia w ciągu 60 minut.

Ideą proponowanych scenariuszy jest integracja uczestników. Dzięki temu osoby, które pierwszy raz poznały się przy okazji danego wydarzenia, bardzo szybko mogą przeskoczyć niezręczny etap, poznać się z najlepszej strony i wspólnie poczuć dreszczyk emocji, który pomoże przełamać pierwsze lody. Jest to świetna alternatywa dla sztampowych wieczorów panieńskich, która, dzięki profesjonalnemu podejściu właścicieli, nigdy nie kończy się rozczarowaniem klientek, które zawsze chętnie wracają, na przykład, by rozerwać się także ze swoimi partnerami.

 Firmy Podobne