Szczegóły


WWW: http://lingproject.com/
Dodano: 2019-05-09
Telefon: 603 453 064
Miejscowość: Poznań
Adres: Górki 9B
Kod pocztowy: 60-204
Źródła: http://lingproject.com/kursy-jezykowe-dla-firm.html


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Nauka angielskiego dla firm Poznań - LING PROJECT


Klienci, których interesuje nauka angielskiego dla firm na terenie Poznania, powinni zapoznać się niezwłocznie z ofertą szkoły językowej o nazwie Ling Project. Ta niezawodna placówka proponuje wszystkim zainteresowanym rzetelne kursy, w czasie których zainteresowani szybko i bez większych problemów przyswoją najważniejsze zwroty i słownictwo niezbędne do komunikacji.

Znajomość języków obcych jest w obecnych czasach bardzo istotna - zwłaszcza dla pracowników różnego rodzaju przedsiębiorstw. Coraz częściej zdarza się bowiem, iż tego typu firmy decydują się na rozszerzenie swojej działalności poza granice państwa - pracownicy, którzy posługują się na przykład językiem angielskim będą zatem niezbędni - nie tylko do prowadzenia danego biznesu, ale przede wszystkim do komunikacji w danej sprawie.

W opisywanej szkole językowej zajęcia prowadzą jedynie wykwalifikowani lektorzy - posiadają oni odpowiednią wiedzę, a także duże doświadczenie w przekazywaniu wiedzy. Lekcje takie są zatem zrozumiałe, a także bardzo proste - każdy uczestnik z pewnością wyniesie z takiego kursu wszystkie najważniejsze zwroty, a także odpowiednie do danej sytuacji słownictwo.

Zainteresowani uczestnictwem w takich lekcjach mogą korzystać z różnego rodzaju kursów - dostępny jest na przykład taki dla osób, które nie miały do tej pory styczności z językiem angielskim. W czasie takich zajęć każdy kursant pozna najważniejsze zwroty, które umożliwią mu porozumiewanie się z innymi. Szczególnie popularne są zajęcia specjalistyczne, w których uczestniczyć mogą na przykład pracownicy danego przedsiębiorstwa - lekcje takie mają na celu poznanie słownictwa specjalistycznego, które przydatne będzie w danym zawodzie. Każdy uczestnik, bez względu na to, jaki kurs wybierze, ma także do dyspozycji profesjonalne materiały, jak również dostęp do platformy e-learningowej, dzięki czemu może on w każdej chwili doskonalić swoje umiejętności. Więcej informacji na temat proponowanych przez tę firmę kursów zainteresowani znajdą na stronie internetowej.Firmy Podobne