Szczegóły


WWW: https://www.ideaerp.pl/
Dodano: 2019-03-03
Telefon: +48 52 521 11 00
Miejscowość: Bydgoszcz
Adres: Kasztanowa 57
Kod pocztowy: 85-605
Źródła: https://www.ideaerp.pl/integracja-ebay/
http://baselinker.com/integracja/allegro/ebay/
https://redcart.pl/market/app/258/integracja-z-ebay.html

Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Integracja z eBay


Firmy zajmujące się sprzedażą w internecie rzadko ograniczają się do działalności tylko w obrębie swojego sklepu. Duże możliwości w zakresie docierania do większych grup klientów daje wystawianie swoich produktów także na portalach aukcyjnych, które cieszą się wielką popularnością. Jest to świetne rozwiązanie także z tego względu, że często to poprzez aukcje klienci trafiają do właściwego sklepu, podczas gdy w inny sposób nie odnaleźliby jego oferty, na przykład poprzez wyszukiwarkę. Jednym z popularniejszych portali aukcyjnych jest eBay, a dzięki specjalnemu narzędziu wystawianie na nim jest jeszcze łatwiejsze.

Kontrola nad zakupami w sklepie i w portalu

Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z rozwiązania proponowanego na stronie ideaerp.pl, mogą liczyć na znaczne usprawnienie swej działalności zapewnienie swym klientom lepszej obsługi, co daje szansę na ich ponowne przyciągnięcie. Integracja z eBay, jaką zapewnia ten system, jest wielkim udogodnieniem. Narzędzie to pozwala wystawiać przedmioty ze sklepu na aukcji, nawet automatycznie, łączyć podobne przedmioty, a także, co jest niezwykle dogodne, wskazywać stan magazynowy. Sprzedawca ma więc pewność, że nie wystawi na sprzedaż i nie zaoferuje klientom przedmiotu, którego fizycznie nie ma już w magazynie, gdyż się wyprzedał, a jednocześnie nie musi tego sprawdzać w tradycyjny, czasochłonny sposób.

Narzędzie to oferuje jeszcze wiele innych działań i znacząco ułatwia obsługę klienta, na przykład w zakresie łączenia kilku kupionych przez tę samą osobę przedmiotów w jedno zamówienie i dobieranie formy wysyłki. Pozwala to zaoszczędzić wiele czasu sprzedającemu, a jednocześnie zagwarantować klientom lepszą obsługę. Realnie przekłada się to na zyski, nie tylko w myśl powiedzenia, że czas to pieniądz. Jakość obsługi, szybkość wysyłania zakupionych przedmiotów to walory, które mogą zachęcić klienta do ponownego skorzystania z usług danego sprzedawcy. Szanse na to są bardzo duże, warto więc zainwestować w to narzędzie, zwłaszcza że jego koszt nie jest duży.Firmy Podobne