Szczegóły


WWW: http://gopbmx.pl/
Dodano: 2018-11-14
Telefon: 577 835 961
Miejscowość: Chorzów
Adres: Targowa 5
Kod pocztowy: 40-001
Źródła: http://gopbmx.pl/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (1 z 1 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Obozy BMX śląskie


Jednym z pierwszych rowerów, jakie kupujemy naszym pociechom, jak już nauczą się jeździć na dwóch kółkach, jest nieśmiertelny BMX. Rower ten zyskał popularność dzięki temu, że jest bardzo lekki, a jednocześnie jest on bardzo solidnie wykonany. Takie połączenie zaś sprawia, że jest to rower idealny nie tylko do jazdy rekreacyjnej, ale może przede wszystkim, do wykonywania przeróżnych ewolucji i do jazdy po skateparku. Takie ewolucje są wbrew pozorom bezpieczne, zwłaszcza jeśli początkujący adepci takiej jazdy na rowerze typu BMX, robią to pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, w ochraniaczach i w kasku. Zamiast więc zakazywać dziecku takiej niekonwencjonalnej jazdy, zapisz je do GOP BMX SCHOOL. Jest to szkółka BMX dla tych, co stawiają swoje pierwsze kroki w tym sporcie, ale także dla tych średnio zaawansowanych, średnia wieku osób, uczęszczających do szkółki wynosi od 7 do ok. 40 lat. Warto dodać, że polecana szkółka nie tylko, od ponad 6 lat, organizuje zajęcia BMX letnie i zimowe dla różnych grup wiekowych, ale jej instruktorzy organizują również obozy BMX na Śląsku. Obóz sportowy BMX Camp trwa ok. 12 dni, podczas tych dwunastu dni dzieci uczą się trików na rowerze BMX. W takim obozie mogą uczestniczyć dzieci od 10-tego do około 16-tego roku życia.

Młodzież na takim obozie nie tylko jeździ po skateparku, ale ma też zapewnione inne atrakcje, spędza czas aktywnie, grając np. w siatkówkę, koszykówkę czy mając zajęcia na basenie. Podczas turnusu organizowane są też gry terenowe i różne konkursy sportowe z atrakcyjnymi nagrodami.

Co warto zabrać ze sobą na taki obóz? To pytanie zadaje sobie wielu rodziców, którzy pomagają dzieciom w pakowaniu niezbędnych rzeczy na wyjazd. Najważniejszy jest oczywiście dobrze przygotowany rower, a poza tym, warto spakować także:

  • wygodne obuwie
  • dużą ilość koszulek sportowych na zmianę
  • kask i ochraniacze.

Więcej informacji na temat działalności śląskiej szkoły BMX i o prowadzonych przez nią projektach, dowiesz się na gopbmx.pl i stronach partnerskich, są to między innymi strony współorganizatora letnich obozów rowerowych.Firmy Podobne