Szczegóły


WWW: http://www.protezy-poznan.com.pl
Dodano: 2018-11-14
Telefon: 602-233-222
Miejscowość: Poznań
Adres: Ogrodowa 3
Kod pocztowy: 61-820
Źródła: http://www.protezy-poznan.com.pl


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Pracownie protetyczne | http://www.protezy-poznan.com.pl


Utrata uzębienia może przytrafić się każdemu – i nie zawsze (choć często tak bywa) jest to wynik długotrwałych zaniedbań w sferze higieny jamy ustnej. Choć większości z nas protezy kojarzą się głównie z osobami w podeszłym wieku, które wymagają protez całkowitych, wielu z Polaków korzysta z różnego typu protez częściowych – najczęściej koron oraz mostów. Również osoby młode mogą potrzebować pomocy protetyka, dotyczy to szczególnie wszystkich tych, którzy stracili zęby choćby w wyniku wypadku samochodowego, bójki, lub innych nieszczęśliwych zdarzeń.

Pracownie protetyczne to placówki, specjalizujące się w przywracaniu estetyki oraz funkcjonalności brakującego uzębienia u swoich klientów. Protezy częściowe, czyli wspomniane wyżej korony oraz mosty od wielu lat były wykonywane z rozmaitych stopów metali, wykończonych odpowiednim tworzywem, czyli najczęściej porcelaną.

Dynamiczny rozwój protetyki doprowadził do wynalezienia nowego materiału o nazwie cyrkon, który coraz częściej pojawia się w miejscu stopów metali. Za jego stosowaniem przemawia ogromna wytrzymałość na nacisk oraz dużo lepsze walory estetyczne – gdyż jest utrzymany w odcieniu kości słoniowej.

Jedną z interesujących ofert z gałęzi protetyki ma do zaproponowania choćby pracownia techniki dentystycznej Technident z Poznania. Firma, założona w 1994 roku przez Piotra Richtera, jest tworzona przez dobrze współpracujący (zarówno między sobą, jak i z każdym z pacjentów) zespół rzetelnych profesjonalistów. W klinikach oznaczonych tym logotypem klienci mają możliwość pełnego zdiagnozowania swoich potrzeb z zakresu uzupełnień braków w uzębieniu oraz znalezienia (przy pomocy wysoko wykwalifikowanych pracowników) właściwego i nowoczesnego rozwiązania protetycznego.

Wspomniana firma realizuje swoje usługi w możliwie krótkim czasie – cały proces powstawania protezy całkowitej nie przekracza z reguły pięciu dni roboczych. Drobne poprawki przy mostach czy koronach odbywają się na poczekaniu, a uszczelnienie protezy nie zajmuje z zasady więcej niż godzinę. Warto umawiać się na wizyty telefonicznie lub drogą elektroniczną – pozwoli to na uniknięcie dłuższego czekania w kolejce.Firmy Podobne