Szczegóły


WWW: http://bradex.pl/
Dodano: 2019-01-13
Telefon: +48 661 42 22
Miejscowość: Nowe Grobice
Adres: Grójecka 4
Kod pocztowy: 05-650
Źródła: http://bradex.pl/granity/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
BRADEX s.c. - Blaty kuchenne granitowe Warszawa


Pewne trendy są popularne nieco na wyrost, natomiast pewne są absolutnie ponadczasowe. Obecnie zdecydowana większość kuchni jest wykańczana laminowanymi płytami lub tworzywami sztucznymi, które mają w założeniu imitować kamień naturalny. Założenie jest realizowane tylko na poziomie wizualnym. Jeżeli chodzi o prezentowane właściwości, nie znajdują się one nawet blisko oryginału.

Jeżeli interesuje Państwa ponadczasowe rozwiązania w aranżacji wnętrz - na stronie bradex.pl znajdziecie blaty kuchenne granitowe z Warszawy. Firma Bradex jest obecna na rynku od dwóch dekad, osiągając w tym czasie prawdziwą maestrię w wykorzystywaniu kamieni naturalnych jako blatów kuchennych, czy parapetów. Szczególnie dużą popularnością cieszą się blaty wykonane z granitu. Co jest takiego w tym materiale, że jest on szeroko stosowany nieprzerwanie od tysięcy lat?

Granit to najmocniejszy i najtwardszy kamień występujący w naturze. Oprócz twardości odznacza się niezwykłą odpornością na ścieranie. Natomiast duża gęstość przekłada się na równie duży ciężar właściwy, dlatego granit jest synonimem solidności. W kontekście wyposażenia kuchni materiał ten jest bardzo łatwy w konserwacji i odporny na uszkodzenia mechaniczne. W dodatku jest też nienasiąkliwy, nie wchodzi w reakcje z materiałem organicznym, dzięki czemu żadne dania i napoje nie pozostawiają na nim śladu i zapachu.

W kwestii estetyki, ten gatunek kamienia występuje w wielu odmianach kolorystycznych. Można spotkać się odcieniami szarości, brązu, żółci, czerwieni, niebieskiego oraz czerni. W połączeniu z rozmaitymi strukturami, deseniami i teksturami, które przyjmuje, ostateczny efekt jest piorunujący. Szczególnie jeśli dodatkowo, materiał zostanie poddany odpowiedniej obróbce, np:

  • polerowaniu,
  • płomieniowaniu,
  • szczotkowaniu,
  • satynowaniu,
  • piaskowaniu.

Uzyskana w ten sposób faktura może być delikatnie chropowata lub idealnie gładka i połyskliwa.

Dzięki naturalnie szerokiej gamie granitów i skutecznym metodom obróbki, każdy klient może liczyć na satysfakcjonującą realizację, która w niezapomniany sposób dopełni wystrój każdego wnętrza.Firmy Podobne