Szczegóły


WWW: http://www.autowisniewski.com/
Dodano: 2019-01-27
Telefon:
Miejscowość: Kielce
Adres: św. Weroniki 24
Kod pocztowy: 25-658
Źródła: http://www.autowisniewski.com/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
http://www.autowisniewski.com/ • Auto serwis Kielce


Głęboka troska o samochód, z którego korzysta się na co dzień, jest czymś naturalnym dla większości właścicieli aut. Posiadanie czterech kółek wiąże się z wieloma obowiązkami: trzeba dopilnować regularnych przeglądów technicznych, by móc przedłużyć dowód rejestracyjny; trzeba co jakiś czas przejechać się do myjni; warto również na przykład dobrze rozeznać się w tym, jaką benzynę oferują okoliczne stacje paliw – by przypadkiem nie nalać do baku mieszanki znacząco niższej jakości.

Innym ważnym zadaniem, z jakim należy uporać się dwa razy do roku – jest wymiana opon. Jeżeli mieszkamy aktualnie w rejonie województwa świętokrzyskiego, bardzo dobrym posunięciem będzie bliższe poznanie oferty, jaką przygotował doskonały auto serwis w Kielcach – Auto Naprawa Wiśniewski.

Wspomniana firma działa z sukcesami na krajowym rynku serwisowania samochodów osobowych od 2009 roku. Przeszło dekada doświadczenia w pracy z bardzo różnymi klientami owocuje naprawdę wysokim poziomem świadczonych usług. W tym przedsiębiorstwie nie ma miejsca dla przypadkowych majsterkowiczów. Kierownictwo przykłada wielką troskę do tego, by zatrudniać wyłącznie prawdziwych ekspertów w dziedzinie napraw samochodowych.

Warto zdecydować się na współpracę z tym zespołem. Spotkamy się nie tylko ze sprawnie pracującymi mechanikami, dla których świat motoryzacji nie ma dosłownie żadnych tajemnic, lecz możemy także liczyć na uprzejmość i wysoką troskę o prawidłowy przebieg samej obsługi. Dla tej ekipy każdy klient jest tak samo istotny, jak jego samochód.

Propozycja usług serwisowych, z jaką wychodzi omawiana firma, jest naprawdę wszechstronna. Niezależnie od tego, z jaką usterką zwrócimy się do fachowców z tej placówki – awaria zostanie szybko i profesjonalnie usunięta. Jeżeli zaś nie znamy dokładnie rodzaju uszkodzenia, i jedyne, co możemy powiedzieć w warsztacie, to zwyczajne opisanie objawów – nic straconego. Wspomniany serwis jest w posiadaniu nowoczesnego sprzętu diagnostycznego, który pozwoli na sprawne i precyzyjne ustalenie, co konkretnie dolega naszemu pojazdowi, i jaka ingerencja jest w danym momencie konieczna.


Firmy Podobne