Szczegóły


WWW: https://studio.akcygraf.pl/
Dodano: 2018-12-28
Telefon: 61 814 26 24
Miejscowość: Rumianek
Adres: Południowa 8
Kod pocztowy: 62-080
Źródła: https://studio.akcygraf.pl/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Drukarnia Poznań - http://www.studio.akcygraf.pl/


Druk materiałów promocyjnych to poważne zadanie i wymaga odpowiedniej organizacji. Jak podejść do tego przedsięwzięcia? Pracownicy Studia Akcygraf zauważają, że należy rozpocząć od analizy swoich potrzeb i rozpoznania podstawowych grup docelowych.

Inaczej reklamuje się salon kosmetyczny, a inaczej warsztat samochodowy. Branża jest pierwszym kryterium, które bardzo wiele mówi o sposobie optymalnego kontaktu z klientem. Jednym z najbardziej uniwersalnych sposobów prezentacji biznesu jest stosowanie tradycyjnych ulotek. Dobra drukarnia w Poznaniu wykona je w taki sposób, że przyciągną uwagę odbiorcy i pozostaną w pamięci na dłużej. Można elastycznie dobierać szczegóły wykonania, w tym takie kwestie jak gramatura i laminowanie (wykończenie matowe bądź z połyskiem).

Nie mniejszym zainteresowaniem cieszą się wizytówki. W tym przypadku trzeba starannie przemyśleć ilość i informacje zamieszczone na produkcie. Z zasady powinny być jak najbardziej konkretne i przejrzyste. Wizytówka jest przypomnieniem o marce i informacją kontaktową. Mogą uzupełniać ją bardziej rozbudowane foldery reklamowe, w których zostaną zamieszczone szczegóły oferty i ciekawe zdjęcia. Profesjonalna treść musi łączyć się z atrakcyjną grafiką. Klienci zwracają uwagę na detale i z pewnością docenią wysoką jakość wykonania materiałów promocyjnych. Wszak świadczą one o biznesie, którego dotyczą.

Inną formą promocji są z kolei kalendarze reklamowe. Umieszcza się je w biurach i rozdaje jako upominki dla pracowników i klientów firmy. W ten sposób można towarzyszyć im cały rok i przypominać o swojej ofercie. Ponadto kalendarz jest bardzo praktycznym prezentem i daje szansę bardzo konkretnego wykorzystania.

Notesy, koperty, segregatory, papier firmowy, etykiety.... Na stronie internetowej pod adresem studio.akcygraf.pl można przyjrzeć się innym rodzajom materiałów reklamowych. Dobra drukarnia zawsze służy poradą i zajmie się indywidualną konsultacją zlecenia. Zapewni też jego sprawną realizację i miłą atmosferę współpracy.Firmy Podobne